с. Самчики. Самчиківська ЗОШ І-ІІІ ст.

Батьківський лекторій

Анкета для батьків.

Як не прогавити вундеркінда?

Поради батькам.

Батьки і діти! Діти і батьки!
нерозділиме і довічне коло.

(Народна мудрість)

Сім’я – це святиня людського духу, невмируща хранителька звичаїв і традицій предків. В усіх родинах є портрети пращурів, які з любов’ю зберігаються в сімейних альбомах; всі родини дотримуються українських традицій і обрядів, традиційно вишивають рушники; сіють біля будинку мальви, чорнобривці; варять і люблять український борщ; дітей і внуків називають іменами  предків. У багатьох родинах діти наслідують професію батьків. Кожній родині є чим пишатися.

В сім’ї людина пізнає моральні правила, набуває перший досвід їх застосування. Оскільки сім’я об’єднує кілька поколінь, ми маємо змогу навчитися спілкуватися з однолітками, а також старшими й молодшими від нас. Це нам необхідне,  усе наше життя відбувається в оточені інших людей – членів суспільства.

Пропонуємо вашій увазі учнівські матеріали тижня родинного виховання.

"Шануй батька і матір"

Як сторити щасливу сім'ю?

Що таке домашні обов'язки?

Сімейні цінності

Болгарська народна казка